Mobilne strony internetowe

Strona internetowa dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana

Strony mobilne / responsywne są nowością dla urządzeń przenośnych. Tworzenie stron określonych mianem responsywnych daje nam bardzo dużą elastyczność i wiele możliwości. Strony responsywne same dostosowują się do rozdzielczości urządzenia, na którym są przeglądane.Komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon czy telewizor.

Responsive Web Design

Jest odpowiedzią na projektowanie stron internetowych do coraz wielu urządzeń, które obejmują wszystkie kształty i rozmiary. Celem jest jedna strona internetowa, która jest łatwa w użyciu i wykorzystuje wszystkie funkcje niezależnie od rozmiarów urządzenia. W swej istocie jest to idealne rozwiązanie dla urządzeń przenośnych i stacjonarnych.

Dziesięć lat temu większość ludzi posiadała dostęp do Internetu, wyłącznie za pośrednictwem komputera lub laptopa. Przez lata strony internetowe zostały opracowane, aby dobrze wyglądać na tych ekranach, nie myślano innych kształtach i rozmiarach.

Ostatnie dziesięć lat niszczy tą strukturę. Przeszliśmy z jednego urządzenia do wielu. Nie tylko na komputerze można uzyskać dostęp do stron internetowych z telefonów, tabletów, systemów gier, internet podłączony do telewizora i lista staje się coraz dłuższa.

responsywne-strony-internetowe

Salony fitness

Gabinety dentystyczne

Szkoły