Systemy zarządzania treścią CMS

Samodzielna aktualizacja Państwa serwisu

Serwis internetowy jest młodą dziedziną reklamy, w dzisiejszych czasach stał się już niezbędnym elementem prowadzenia nowoczesnego biznesu.

Kompleksowa oraz aktualna informacja, to podstawa pozyskiwania oraz utrzymana relacji z klientami firmy oraz jej partnerami.

Niejednokrotnie rozwój serwisu firmy staje się kłopotliwy, czasochłonny, a zarazem drogi. Coraz większa oferta firmy, nowa funkcjonalność, czy uatrakcyjnienie szaty graficznej, powoduje zwiększenie kosztów prowadzenia strony internetowej.

Zalety systemów CMS

  • Możesz samemu dokonywać wszelkich uaktualnień na stronie bez angażowania osób z zewnątrz.
  • Treść serwisu może być uaktualniana jednocześnie przez kilka osób – wielu redaktorów, którzy znają się na danym zagadnieniu i dzięki temu mogą wprowadzać rzetelne informacje minimalizując ilość pomyłek.
  • Redaktorzy nie mają narzuconego czasu wprowadzania treści do serwisu przez co mogą to robić w wolnym czasie, z dowolnego miejsca. Rozbudowując i zwiększając wartość serwisu dla użytkowników i wyszukiwarek.
  • Treść może być wprowadzana z dowolnego miejsca w dowolnym czasie bez konieczności korzystania z dodatkowych programów. Wystarczy dostęp do internetu i dowolna przeglądarka internetowe.
  • Twoja firma może stworzyć zdalne stanowiska pracy dla ludzi którzy będą pracować z domu np. możliwość zatrudnienia osób niepełnosprawnych.
  • Twoja firma może czerpać dodatkowe korzyści z prowadzenia własnego Intranetu – obniżać koszty, zwiększać zaangażowanie i kreatywność pracowników. Zwiększać szybkość i trafność decyzji dzięki szybkiemu przekazywaniu informacji.
  • Twój serwis może utrzymywać stały wzrost ilości wizyt zwłaszcza z wyszukiwarek internetowych, które generują największy ruch w serwisach. Wystarczy, że regularnie będziesz dodawał treść i tym zwiększał wartość serwisu dla wyszukiwarek – tylko od Ciebie będzie zależała ilość wizyt w serwisie.
  • Twój serwis będzie mógł osiągnąć wysokie i stabilne pozycje w rankingach wyszukiwarek bez konieczności korzystania z usług komercyjnego pozycjonowania, a pieniądze przeznaczyć na inną formę reklamy.
Systemy zarządzania treścią CMS
oferta cms

Systemy zarządzania treścią CMS

Wiodącym systemem zarządzania treścią CMS jest WordPress. Pozwala na administrację stronami internetowymi.

wordpress logo

Szukasz profesjonalnych systemów CMS ?

Skontaktuj się z nami.
templatemonster_logo

Szukasz szablonów do systemu WordPress ?

Skontaktuj się z nami.